•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)

5 posters
YazarMesaj
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Empty
MesajKonu: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 3:10 am

Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Georglistingdz0

Bill : Süper mutluyuz ve memnunuz . Ve şimdiden çok heyecanlıyız . Bu bizim için gerçekten büyük bir şey . Diğerleri geçen sene nasıl bir şey olduğunu görebildi . Ben malesef orada değildim . Bana bir sürü şey anlattılar . Harika olduğunu söylediler . Evet , aday olduğumuz ve sahnede çalabileceğimiz için gerçekten çok mutluyuz . Gerçekten büyük bir şey bu .

Fransız fanlar

Bill : Gerçekten hepsi onların sayesinde , burada olmamız ve aday gösterilmiş olmamız ... Böyle bir şeyi hayal bile edemezdik . Bu süper . Fanlarımızın sayesinde bu kadar süper starın yanında yer alıcaz yarın . Geçen sene turne sırasında harika dakikalar , harika konserler yaşadık . Avrupa'da bu sene tekrar bir turne yapıcaz .. Gerçekten çok memnunuz onları tekrar görmekten ve NRJ müzik ödüllerinde bulunmaktan .

Böyle büyük bir başarı nasıl açıklanabilir ?

Tom : Çok belirgin bir nedenle Bill bana mikrofonu verdi . Sebebi bütün bunların gerçekten benim sayemde olmuş olması . kendini övüo su an Her ne kadar sadece benim sayemde oldu diyemesem de yine de dürüst olmak gerekirse diğer üçünü görünce diyorum ki kendime : Oh la laa inanılmaz, bu olasılık dışı .. aynaya baktığımda kendime diyorum ki neden olmasın , hepsi benim sayemde olmuş olmalı ewt sn olmasan . Ciddi bir şekilde cevaplamam gerekirse , biz uzun zamandır bunun sebebini arıyoruz . Magdeburg'dan gelmiş , birlikte müzik yapan 3 biraz garip çocuk ve bir daha az garip çocuk ... Gerçekten açıklayamıyoruz neden bu kadar büyük bir başarıyı yakaladığımızı . Bir formülümüz ya da bir açıklamamız yok .

NRJ ödülleri için ne hazırladınız ?

Tom : Hmm şey elbette bir şeyler düşündük ama şimdilik konuşamayız bunlar hakkında çünkü ipucu vermek istemiyoruz . Sadece bir kez prova yaptık ve pek de iyi gitmedi yani bizim içinde bu biraz sürpriz olucak . Umuyoruz ki iyi gidecek .... Yarın görücez .

20 Haziran , Paris , Parc des Princes ..

Tom : Şimdiden size açıklayabileceğimiz bir sürpriz , Georg tüm konser boyunca çorapları dışında çıplak olucak .yok artık tom bunlara tehtitmi edio ne??
Bill : Olmazsa elbette sahne için dizayn gibi bir sürü başka şeyde planladık . Şu doğru ki Parc des Princes devasa bir yer . Bu bizim için büyük bir başarı . Kuşkusuz unutulmaz olucak ve orada bulunmak için sabırsızlanıyoruz . Bir sürü güzel şey yapıcaz ve 6 aydan sonra dinlenicez..

bn yorumlar kırmızı sizin yorumlar nerde??
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 8:29 pm

ya inş yapmaslar çok kötü olur yaaw
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:39 pm

tomun azına düşerseee iş kötü!!
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 3:11 pm

iğrenç georg çıplak olck bayılıorum bayıdım galiba
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:09 pm

bncee kuskunç oluurrr ıyyyyyyy
yasemin
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
yasemin

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 11:08 pm

yaw delirmeyin georga para verseler bile soyunmaz yaw hele çırıl çıplak höhhh tom yapmıosa georg hiç yapmaz zati bi röpörtajda para verseler bile soyunmam fln öle bişi diodu geo galiba
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:53 pm

yha amaa.....Tom ısrar eder..oda dayanamaz
nazlibuse
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 1:17 pm

iğrenç olur!
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)   Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış) Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 6:30 pm

bnce de çıplak çıkmasın yhaw korkarız:D

Geo Konserde Çıplak olcakmış (çıldırmış)
1 sayfadaki 1 sayfası