•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............

3 posters
YazarMesaj
HAS!NTÆ
VIP Üye!
VIP Üye!
HAS!NTÆ

TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............ Empty
MesajKonu: TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............   TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............ Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 6:40 pm

Sadece Yam dergisine, Kaulitz ikizleri, aralarındaki kavganın ne kadar acaip olduğunu ve Gustav ve Georg un da niçin arka planda kalmayı tercih ettiklerini, konumlarından kaçtığını anlatıyor. Ayrıca 4ü yeni single ları ve almanyadaki konserleri hakkında konuşuyorlar.

Fanlar onların hayatlarından daha fazla bilgi bekliyorlardı ve işte burada! Yam’ı kendiliğinden Hamburg´a davet ettiler- ve bize farklı yönlerini gösterdiler. Bill, Tom, Gustav ve Georg planlarını söylediler ve işlerini!

Yam: Bill ve Tom; 18 yaşınızdasınız! Şimdi sizin için neler değişecek?

Bill: Sadece içki ve araba kullanmak bize müsaade edilmedi, fakat genel olarak daha çok özgürüz. Şimdiye kadar, büyükler gibi çalışıyorduk, para kazanıyorduk, vergi veriyorduk. Ama hiçbir zaman kontrakt imzalamamıza izin verilmedi. Kahretsin ki kendi telefonumun kontraktını bile imzalayamamıştım!

Tom: İkimizinde bağımsızlığı arttı ve ayaklarımızın üstünde durmaya başladık, fakat bazı şeyler tamamen farklı oluyor kendi kararlarını kendin almaya müsaade edildiğinde. 12 yaşımdan beri dava açmak istiyordum şimdi yapabilirim! [gülüyor]

Yam: Bir dahaki aylarda neler olacak ?

Gustav: Avrupadaki turnemize devam ediyoruz, birçok ülkede kısa süre için çalıyoruz. Yakında da almanyada da konserlerimiz başlayacak “4 kasımda”. Bu 483-Avrupa-Turu nun sonuncusu olacak. 19 ekimde de yeni single ımız “An deiner Seite (ich bin da)” piyasada olacak, almanyada.

Yam: Yeni Almanca single ınız hakkında ne diyeceksiniz?

Bill: “An deiner seite” nin dışında, yeni bir şey daha olacak, henüz piyasada değil..

Tom: bunun dışında ise, turdaki özel anlardan oluşan 2 şey var, tur esnasında çekilen. Peşimizi bırakmayan bir kamera ekibimiz vardı. Böyle şeyler işte.. ama her şeyi 1 DVD ye koyamayız. Bu yüzden 2 tane yaptık. Biri tur DVD si diğeri single için.

Georg: DVD de ÇOK komik anlar var!

Bill: Doğru! Bizi çok değişik hallerde göreceksiniz daha önce hiç görmediğiniz şekillerde . Mesela, uyurken ve hatta beni makyajsızken!

Tom: Bunlar iyi görünmek için değil. Fanlarımız bizi destekliyorlar, olduğumuz gibi. Bu TH-Günlüğü gibi.

Yam: Belli bir olayı anlatır mısınız ?

Bill: Tomla kavga ettiğimiz zamanlar tam bir olaydır!

Tom: Bu sadece bizim kavgamız değildir, genelde sakin olurum eğer karşımdaki kendini kaybeder ve bana bağırırsa. Bence beni “lanet olası herif” olarak da çağırabilirsiniz herkesin önünde.

Bill: [kırmızıya dönüyor] yani biz hem birbirimizi seviyoruz hemde nefret ediyoruz ..

Tom: Bence şimdi sevmekten çok senden nefret ediyorum [ikiside gülüyor]

Bill: Küçükken hergün kavga ediyorduk. Sert eleştirilerle birbirimizi incitirdik. Sadece birimiz ağlamaya başladığından dururduk. Kavga etmeye niyet ettiğimizde, Gustav ve Georg odadan çıkar

Georg: Kimse sizin delice yaptığınız kavgayı seyredemez!

Bill: Tom beni hep deli eder.

Tom: Oğlum sen zaten delisin ( )

[Bill bir an için kızacak gibi görünüyor fakat sonra hepsi gülmeye başlıyor.]
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............   TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............ Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 6:48 pm

süpersin jnm yhaa!
https://tokiohotel.niceboard.com
HAS!NTÆ
VIP Üye!
VIP Üye!
HAS!NTÆ

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............   TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............ Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 7:17 pm

BEN Mİ SÜPERİM SAOL Very Happy Smile Cool
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............   TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............ Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 2:40 pm

havalan ma kıs

TOKİO HOTELL WE YAM DERGİSİ İLE RÖPORTAJ KAÇIRMA ............
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-