•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MAX WEE TOM

3 posters
YazarMesaj
HAS!NTÆ
VIP Üye!
VIP Üye!
HAS!NTÆ

MAX WEE TOM Empty
MesajKonu: MAX WEE TOM   MAX WEE TOM Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 7:27 pm

Mükemmel aşkı nasıl bulursunuz? MAX, her kadını elde edebilen Tom Kaulitz(18) e kısa dönemli partnerinin sahip olması gereken kriterleri sordu…
MAX: Ne tür kadınlarla ilgilenirsin?
Tom: İlk olarak, bir kadın tipi tercih etmem. Sarışın, esmer veya kızıl fark etmez. İkinci olarak, eğer bir tip belirtseydim bunun tamamiyle aptalca olduğunu itiraf ederim. Ciddi olarak, gerçekten birleşmesi lazım Aslında bu her şey demek değil. Uzun süreli ilişkilerde çok kötüyüm ve genelde bir gece esnasında bu karakterle ilgili bir şey olmuyor. Bunun dışında bir şey söyleyen insanlar yalancı…
MAX: Hangi ünlü kadınla bir gece geçirmek isterdin?
Tom: Ünlü bir kadının peşinden gitmek çok sıkıcı ama tekrar düşündüğümde ilginç olabilirdi. Aklıma birçok isim geliyor: Olsen ikizleri, Angelina Jolie, Jessica Alba, Playboy Mansion daki 3 kız…
MAX: Bir kadını nasıl etkilersin?
Tom: Eğer her zaman başarılı olan bir şey yaptığımı söylersem veya bir kadını baştan çıkarmak için bir formülüm olduğunu anlatırsam yalan olur. Olayın akışına bırakırım. Bunu söylemek benim için kolay ama gruptaki diğer 3 lüzumsuzun bu konuda anlatacak bir şeyleri yok
MAX: Seni baştan çıkaran nedir?
Tom: Ben bir avcı avcısıyım. Kadını ikna etmem lazım. İlgilenmiyormuş gibi yapmalarına bayılıyorum
MAX: Ve seni gerçekten baştan çıkaran şey?
Tom: Ahlaksız konuşmalar! Kadınlar yatakta daha az konuşmalılar. Çığlıklar olabilir
MAX : Bir sürü kız hayranın seninle yatmak istiyor ? Kim bunu başarabilir , kim başaramaz ?
Tom : Kimseyi elemem aslında ... ama işte kısıtlı zamanım var ve Maalesef bir gün sadece 24 saat ..
MAX: Hiç aşık oldun mu ?
Tom : Hayır , asla . Dürüst olmak gerekirse aşka inanmıyorum .. Tek gecelik aşklar dışında .
MAX : En uzun ilişkin ??
Tom : Sanırım 2 seneydi ... Ondan beri 2 günden daha uzun bir ilişkim olmadı ...
MAX : Hiç bir kadın için çılgınca bir şey yaptın mı ?
Tom : Hiç aşık olmadığım için , çılgınca bir şey yapmadım bir kadın için ...
MAX : S.. yaptığın acayip yerlerr ??
Tom : Hmm . Tarla (gülerr).Sonuçta tabii sadece ben olmadım bir şeyler tarafından ısırılan … Korkunçtu . Böceklerden nefret ederim . Evde yapmayı tercih ederim , bütün mekan senin oluyor
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MAX WEE TOM Empty
MesajKonu: Geri: MAX WEE TOM   MAX WEE TOM Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 1:22 am

irenç sondakiler ama 2 senelik ilşkisi olduunu bilmiodmm saol plşm içn
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MAX WEE TOM Empty
MesajKonu: Geri: MAX WEE TOM   MAX WEE TOM Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:28 pm

yha tarlamı kndine gel Ayrıca artık snle ilgilenmicem hoşlanmıomuşun.....
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MAX WEE TOM Empty
MesajKonu: Geri: MAX WEE TOM   MAX WEE TOM Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:57 pm

Very Happy tarla çk kötü olmş yha
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MAX WEE TOM Empty
MesajKonu: Geri: MAX WEE TOM   MAX WEE TOM Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 10:02 pm

tom film starı olmak istiomuş amaa farklı bi yapıtt tarzı!!
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MAX WEE TOM Empty
MesajKonu: Geri: MAX WEE TOM   MAX WEE TOM Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:36 pm

yakışırrrrrrrrrrr

MAX WEE TOM
1 sayfadaki 1 sayfası