•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın)

2 posters
YazarMesaj
yasemin
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
yasemin

Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın) Empty
MesajKonu: Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın)   Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın) Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 7:11 pm

arkadaşlar benim bu ilk hikayem.Sizin yorumlarınızın sayısına göre yeni bölümleri yolluycam.İlk bölümde fazla birşey yok ama siz okuyun yinede iyi diğer bölümleri merakla bekliycenizden emin olabilirsiniz;)

Herkese merhaba!Ben Aerita.16 yaşındayım.Almanya’da annemle beraber yaşıyorum.Neyse beni tanıdınız şimdi sıra hikayemde:
HAYAT BAŞLIYOR
Sabah kalktım.Hava çoktan aydınlanmıştı.Saate baktım:
A-Kahretsin!yine geç kaldım.Offff.
O gün okula gitmek istemiyordum.Annemde zaten evde yoktu.Yani bana hayır diyecek kimse yoktu.Bende sevinçle yatağımdan kalktım üstümü değiştirdim.Kahvaltımı edip biraz dışarı çıktım.Akşama doğru Catarin’in evine gidip okulda neler yaptıklarını sordum.Oda bana her şeyi anlattı kısacası biraz laklak ettik.Sonra:
C-Aerita biliyor musun?Bu gün okula yeni iki çocuk geldi.
A-Eee.Ne var bunda?
C-Ne var bunda olur mu?Aerita onları görmen lazım gerçekten çok ama çok yakışıklılar.
A-Catarin şöyle yapıp durma beni de meraklandırıyorsun.Eee söylesene adları ne?
C-Bende bilmiyorum.Yeni geldikleri için pek tanışma fırsatım olmadı.
A-Hıı.Tamam o zaman yarın gidip bir konuşur,tanışırız onlarla.
C-Aerita sen harika birisin.Çok saol.
Gülümsedim ona.Catarin’i bu kadar neşeli görmek bana çok iyi geliyordu.
A-Catarin benim artık gitmem lazım yoksa annem beni evde görmediği için mahveder.
C-Hıı.Tamam o zaman yarın okulda görüşürüz.
A-Tamam tamam.Neyse ben kaçtım hadi bay.
Catarin arkamdan üzüntülü bir şekilde baktı.Bende onunla kalmak istiyordum ama işte annemi bilirsiniz geç kaldığımda bin tane soru sorar ve herşeyi yanlış anlayıp bana kızar.Ay sinir oluyorum niye bana inanmıyor anlamıyorum.Neyse şimdi evin önündeyim.Annemin arabasıyla eve yaklaştığını görünce hemen içeriye girip koşarak odama çıktım ve üstümü değiştirdim.Neyseki annem bir şey anlamadı.Kapıda:
Ae-Hoş geldin annecim.
A-Hoşbulduk kızım.
Ae-Günün nasıl geçti anne?
A-Kızım dur kapıda hemen lafa tutma bi geçelim içeriye.
A-Tamam annecim.
Salona doğru geçtik.Annem koltuğa uzanıp biraz rahatlamak için yattı.Tam annemle konuşacakken uyumuş olduğunu fark ettim.
(BİRKAÇ SAAT SONRA)
Televizyon izlerken birden uykum geldiğini fark ettim.Saate baktım 10:00 olmuştu.Yarın okula gidebilmek için erkenden yatmam gerektiğini biliyordum.Annemin yanından sessizce sıyrılarak odama çıktım.Yatağıma yattım.O gece ben yatağımda,annem salonda uyuya kalmıştık.Sabah annemin bağırışlarıyla uyandım:
A-Aeritaa kızım hadi kalk artık.
Ae-Tamam anne geliyorum.Diye bağırdım.Bütün ses evde yankılandı.Aşağıya gözlerimi ovuşturarak iniyordum.O sırada annem sevecenlikle bakmıştı:
Ae-Ne oldu anne bir şey mi var?
A-Hayır kızım.Sadece gözlerini ovuştururken bir anda bebekliğin geldi aklıma.
Ae-Tamam anne tamam.Hadi bırak şu bebeklik muhabbetini de kahvaltı edelim.Ben çabucak kahvaltımı ettim ve hemen odama çıkıp hazırlandım.Koşar adımlarla evden çıktım ve okula gittim.Okula bilerek çok erken gitmiştim.Catarin’de oradaydı.Bir bankın üzerine oturmuş beni bekliyordu…
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın)   Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın) Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 2:01 pm

ee devamı nı yas yhaw merak ettim çabuk ol ama
yasemin
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
yasemin

MesajKonu: Geri: Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın)   Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın) Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 3:10 pm

bilmiom valla başka bi yprum gelsin öle kotcam yeni bölümüVery Happy
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın)   Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın) Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 4:24 pm

aaaaa bn çok merak ediorum ama yhaw yapma bea

Aerita'nın Hayatı(bi gir pişman olmassın)
1 sayfadaki 1 sayfası