•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P

2 posters
YazarMesaj
HAS!NTÆ
VIP Üye!
VIP Üye!
HAS!NTÆ

Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P Empty
MesajKonu: Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P   Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:48 pm

Tokio Hotel biliyorsunuz Kanada'da konser vericek yakında .. Oradaki bir radyo istasyonuna verdikleri kısa röpörtajı çevirdim ...

Hatalar olabilir çünkü dinleyerek çevirdim Ve bu Kanadalılar biraz manyak çünkü Bill ve Tom'un dediklerini hem Fransızca'ya hem de bozuk bir aksanla ingilizceye çevirmişler

İnsanda kafa kalmıyor ...

Neyse iyi okumalar

Kaynak : http://tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=5364

çewirme:
Adam : Bizim yöresel yemeğimiz olan Poutine'i denediniz mi ? Poutine ne biliyor musunuz ?

TH – Hayırr

A outine eritilmiş peynirli patates kızartması ve 6000 kalori . Denemelisiniz..

A : Baya bir alkolden sonra harika oluyor .

Bill : Tamam denememiz gerek . Lezzetli gibi . Seveceğimiz bir şeye benziyor .

Tom: Her zaman fazla içtikten sonra tost yemem gerektiğini düşünmüşümdür çünkü bu alkolü sünger gibi çeker (yanlışlıkla tost yerine süngeri yutmada )

Bill : Biz gerçekten çok mutluyuz , iyi haberleri aldık , alkol içmeye iznimiz var çünkü artık 18 yaşındayız . Bu Georg için de çok havalı bir deneyim olurdu , o artık 20 yaşında sonuçta . (Bir günde ezmeyin be )

A : Ama sanırım Quebec'te 13 yaşında olmanız yetiyor içmek için ..

A : Hmm peki dışarı çıkmayı düşünüyor musunuz ?

Bill : Çoktan insanlara birkaç öneri için soru sormaya başladık . Nereleri popüler ve gitmek için güzel gibi .. Ve düşünmüyorum uzun bir gece olacağını çünkü ertesi akşam şovumuz var . Ama yani buradayız , çıkıp bir şeyler görmemiz gerek .

A : Quebec'teki ve Montreal'daki güzel kızları mesela . (Bu lafa kim atlar tahmin edin ... Tabii ki ailemizin sapığı Tomii )

Tom : Evet şimdiden gördük bir sürü güzel kız . Bir sürü gerçekten , gerçekten güzel olanak var (Gösteririm ben sana o olanaklarıı )
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P Empty
MesajKonu: Geri: Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P   Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 8:31 pm

hımm sna artık yorum yasarken çoq düşünüorum
emeğin için saol

Tom: İçkiden Sonra Sünger Görevi Görsün Die Tost Yiyorum (aaaa..!):P
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-