•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Size ölüüm!

+4
((-_-))_FeSa_((-_-))
Tokio&Pelin
Tominist!
sildim
8 posters
YazarMesaj
sildim
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
sildim

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 9:05 pm

Reklam olmasın die adını vermediim bir sitedeki tokio hotel yorunmlarından birkaçını koyuyorum şimdi.Hepsi çok salaklar bir tane de douru düzgün yorum yapan olmamış!Aşırı derecede sinirime dokundu!!

1.dört alman veletten oluşan rock topluluğu. anne-babası hakkında derin düşüncelere daldığım, cins görünüşlü 15 yaşındaki bill'in solistlik yaptığı grupta diğer elemanlar 15-18 yaşları arasında. ama allah için iyi çalıyorlar. şu sıralar televizyonlarda durch den monsun isimli şarkıları dönüyor.

2.kliplerini her izlediğinizde istemsiz olarak "yahu anasi babasi yok mu bunlarin?" diye serzenişlerde bulunmanıza sebebiyet veren teenage rock grubu. hayır marilyn manson, placebo dinleyen, silverchair'i 15 yaşlarındaki hallerinde hiç garipsemeden izleyen bünyelerde bile tuhaf bir nahoşluk hissi uyandırıyorsa, bu işte yanlış olan bir şeyler var diye düşünmeden edemiyor insan.
son olarak grubun vokalisti olan velet, marilyn manson ile tatu arası (#9938779) aşmış bir insan formuna bürünmüşken, davulcu veletin henüz sütaş büyümix reklamlarında oynacak bir fiziğe sahip olması (herhangi bir bir puding reklamı da olabilir) gruptaki zıtlıklar üzerine eşi görülmemiş bir ironi yaratmakta.

3.hepsinin bacak kadar olmaları bir yana, bishounen görünüş standartlarına da uyarak insanı "lan animeler gerçek dünyaya kaçak mı yapıyor, nerelerinden yapıyorlarsa söyleseler de ben de benimkileri patlatsam, gençliğim çürüdü, reva mıdır, allah'ım sana geliyorum" gibi beyhude düşüncelere * sevkeden alman toplaşkı.
yaptıkları müzik dinlenecek gibi değildir, o ayrı.

4.an itibariyle solistlerinin erkek oldugunu soke olarak ogrendigim coluk cocuk grubu. solisti ben yasi kucuk oldugu icin henuz gogsu cikmamis kaslari kalin alinmis kiz cocugu sanmistim halbuki.
bebelerden rastali olan sebnem scheffer a benziyor ayrica.
boyle cilgin videolari var helikopterden atliyorlar falan ortaokullulara birebir.

5.arkadaşlarla beraberken kimi vakit kliplerine rast geldiğimizde, şaka yollu "auhuhaha 13 yaşında la bu bebeler daha sakalları bile çıkmamış, solist kızın memeleri bile gelişmemiş daha" diyerek diğer kanala zap yapardık. lakin şimdi sözlük vasıtasıyla öğrenmiş bulunuyorum ki hem yaptığımız önermeler doğruymuş hem de solist erkekmiş, peki ulan bu yaşta bu kadar saçı nasıl uzattınız! 10 yıldır uzatıyoruz, bebelerin yarısı kadar saçımız yok, hayır bunun bi metodu varsa söylesinler bizde yapalım. bizden niye saklıyosunuz oğlum, abiniz sayılırız.

bunlar sadece bir kısmı...Hepsi iğrençler!Lanet olsun onlara da yorumlarına da! Evil or Very Mad
http://hsmfanclub.forum0.biz
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 9:16 pm

hahaha harbi slkmış:Very Happy:D:D:D
https://tokiohotel.niceboard.com
Tokio&Pelin
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio&Pelin

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 9:53 pm

sağol
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 10:40 pm

saol wlaaa
sildim
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
sildim

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 1:18 pm

yani bul bıçakla şunları o derece!
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 3:17 pm

yha arkadaşlar kısaltarak yapalım çok uzun kimse okumak istemio sonra
sildim
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
sildim

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 4:30 pm

flood olur olmas bütünlük bozuluo araya msj girebilir ayrıca msj sayısı artıyo ve forum kirliliine sebap oluo.Bir taneden bir şey çıkmaz deme testedildi onaylandı.Herşey birbirine girio.Lütfen msjların bütünlüünü bozmayın Wink
-- MeLoDy--
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
-- MeLoDy--

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:26 pm

ya hangi ....şimdi bişey dicem banlancam yane
ne biçim yorum bunlar yani sevmiyolarsa nie yorum yapıolar kimse kimsenin zevkine karışamaz yok kızmış yok bilmem neymiş alla alla yaa
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 9:07 pm

bncede wla çok karışıolar ilk önce herkes kndi cinsiyedine iyice bi baksın öle konuşsun
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 10:01 pm

ya ne bu ya neler neler diyolar kıskanıyolar işte tarzlarını ,başarılarını yok müzikleri bişe ye benzemiomuş şimdi hakarete gircek o yüzden dwm etmcm
sildim
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
sildim

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 10:03 pm

Very Happy hahaha boşverin uğraşmaya değmez...
Lobelia
Moderatör
Moderatör
Lobelia

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 11:18 pm

geriiler ya herkes taktı bunlara gay,kız diolar ya
sildim
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
sildim

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 6:49 pm

onların demeleriyle olmuo Allah'tan!
-- MeLoDy--
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
-- MeLoDy--

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 9:56 pm

ya kimse kimseye karışamazki yani karışsalar nolcak hem bunlar seviyesiz insanlar konuşma tarzlarına bi bakın yaa kemdilerine önce bi baksınlar sonra milletin müziğine laf atsınlar
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 9:44 pm

ewt yha bunları sallandırmak gerekk(çok caniyimmm)Very Happy:D
yasemin
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
yasemin

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 12:46 pm

BENCE ÇOK KÖTÜ ARKİLER EĞER GERÇEK BİR TH FANIYSANIZ ASLA BÖLE ŞEYLERE GÜLMEZSİNİZ BAKSANAIZA RESMEN TH YE HAKARET YAĞDIRIYOLAR BUNLARI TH YE SÖLEMELERİNİN HAKKI YOK BN BUNUN TAMAMINI OKUMUŞTM TH YE LEZBİYEN FLN DİYOLARDI VE GERÇEKTEN BUNLAR HİÇ HOŞ DEİL YA SİNİR OLDUM BUNU OKUYUNCA BİRDE BİLL İN KIZ OLDUNU SÖLÜYOLARDI ONLAR Bİ GİTSİNLER İLK ÖNCE AYNADA KENDİLERİNE BAKSINLAR KIZ MI ERKEK Mİ KARAR İİCE Bİ ANLASINLAR:D
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 9:26 pm

yasemin demiş ki:
BENCE ÇOK KÖTÜ ARKİLER EĞER GERÇEK BİR TH FANIYSANIZ ASLA BÖLE ŞEYLERE GÜLMEZSİNİZ BAKSANAIZA RESMEN TH YE HAKARET YAĞDIRIYOLAR BUNLARI TH YE SÖLEMELERİNİN HAKKI YOK BN BUNUN TAMAMINI OKUMUŞTM TH YE LEZBİYEN FLN DİYOLARDI VE GERÇEKTEN BUNLAR HİÇ HOŞ DEİL YA SİNİR OLDUM BUNU OKUYUNCA BİRDE BİLL İN KIZ OLDUNU SÖLÜYOLARDI ONLAR Bİ GİTSİNLER İLK ÖNCE AYNADA KENDİLERİNE BAKSINLAR KIZ MI ERKEK Mİ KARAR İİCE Bİ ANLASINLAR:D

cnmm...Çok haklısın
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Size ölüüm! Empty
MesajKonu: Geri: Size ölüüm!   Size ölüüm! Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 5:28 pm

yhaw aybuke şu siteyi wersnde bi laf soksk olmas mı bea cnımı sktılar

Size ölüüm!
1 sayfadaki 1 sayfası