•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bill Tom Hayallerindeki KIZ!

4 posters
YazarMesaj
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Empty
MesajKonu: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 1:56 am

Tom Bill'in Hayalindeki kız için arayışta !

Tom : lakabı Sex Tanrısı , kızlar ona bayılıyor ama Tom sadece ikiz erkek kardeşine kız arkadaş bulmak için onları kontrol ediyor ..

Tokio Hotel geri döndü . Şuan yeni singleları “An deiner Seite(Ich bin da)” ile listelerde en yükseğe oynuyorlar . Şubat ve Martta ise turnede olacaklar .Buna rağmen hiçbir yeni albüm planı yok .

Yam!BamS öğrenmek istiyor : Neden ?
Tom: Yeni single ımızda 2 tane daha önceden yayınlanmamış şarkı var : “1000 Meere” ve “Geh” Yeni albüm için çoktan bir sürü yeni materyal var elimizde ama şuanlık planladığımız bir şey yok ...

Ama neden ?
Bill: Biz tamamen geri çekilmek ve yeni albüm için açık bir zihine sahip olmak istiyoruz .. Çabucak iki turne arasına 3. bir albüm sıkıştırmak istemiyoruz ...

Yani müziğinize zaman ayırmak istiyorsunuz ... Peki aşk için yeterli zamanınız var mı ve hala kız arkadaşınız yok mu ?
Tom: Kız arkadaşımız yok ama ben her zaman zamanımın bir kısmını kızlara ayırmışımdır . Diğerleride öyle ama tek fark onlara gelen yok pek . Ve hazır bizbizeyken söyleyebilirim : Georg hala bakir . Tamam , yani Bill ve Gustav ikiside çoktan sex yaptı ama 2 ya da 3 ten fazla değil . (Güler) Kızlar bunu farkediyor otomatikman ve bana geliyorlar .
Bill: Evet ama sadece ben kendimi tuttuğum için yok . (sırıtır )

Neden kendini tutuyorsun ?
Bill: Şey , Benim gerçekten aşık olmam gerek . Bir kızın beni tamamen etkilemesi gerek ve bunlar pek kolay olmuyor ...

Yani büyük aşkını arıyorsun ?
Bill: Ne demek istiyorsun “arıyorsun” derken . Bence bir insan hayalindeki kızı arayamaz . O kız sizin başınıza gelmeli ve ben gerçekten , gerçekten benim başıma gelmesini diliyorum .
Tom: Problem yok , o hayal kız şeyi hakkında . Sadece gider ararım , ve hepsiyle şansımı denerim ve iddiaya girerimkii bu sırada Bill'in hayalindeki kızla da karşılaşıcam . (sırıtır)
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 1:59 am

Tom: Problem yok , o hayal kız şeyi hakkında . Sadece gider ararım , ve hepsiyle şansımı denerim ve iddiaya girerimkii bu sırada Bill'in hayalindeki kızla da karşılaşıcam . (sırıtır) manyak ya
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:24 pm

biz tomu böle tanıdık heppp..Deişme emi TOM!!
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:39 pm

bnce deişmezzzz
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 8:47 pm

deişmesin zati yhaw bn onu böle seviom:P
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 8:00 pm

Bnde bnde cnm yha
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:07 pm

bnce değiş mesi lazım
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 6:17 pm

nesi deişsn mesela
nazlibuse
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 7:30 pm

deişmesin ya...
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 9:03 pm

değişsin kesinlikle tip olarak tmm kabul biz onu böle tanıdık ama kızlar bakımından kesinlikle değişsin
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

MesajKonu: Geri: Bill Tom Hayallerindeki KIZ!   Bill Tom Hayallerindeki KIZ! Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 6:18 pm

Very Happy ewt o konudaa deişsinn

Bill Tom Hayallerindeki KIZ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tomm - bill
» tom ve bill in msnleri