•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tom ve 365 kız

3 posters
YazarMesaj
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 2:12 am

tom ve  365 kız Fimg042qd7meb8c807ij6

Bill : 2 senedir kimseye aşık olmadım !! neee
SC : Otele geldiğinizde odalarınızda saklanıyor musunuz yoksa fanlarınızla bir kalabalık banyosu mu yapıyorsunuz ?
Tom : Onları perdelerin arkasında saklanarak küçümseyip küçümsemediğimizi mi öğrenmek istiyorsun ? Hayır , onlara her zaman selam veririz ve eğer durmak için zamanımız yoksa odanın penceresinden bir işaret yaparız . ohh iyi bide türkiyeye doruu olsa

Bill : Her zaman için onları görmekten memnun oluyoruz . Fransa'da , fanlarımız bazen saatlerce bizi bekliyor . Onları selamlamadan ayrılamayız . saol yha

Tom : Ama bu senin hatan : bugün imza dağıtamamış olmamız ... Gazetecilerle randevumuz vardı . Ve işte bir tavsiye : çıkarken kapatın yoksa linç edilirsiniz .

SC : Yine de 14 Temmuzdaki , konser başarınızdan sonra olmamalı !!
Bill : Her zaman Eiffel Kulesini çok cool bulmuşumdur . Uzun zaman sahnenin restorasyonunu planlamaya çalıştık , ama herkes bize yeterince iyi giyinmediğimizi söyledi doru sölemiş
Tom : Evet ama öteki türlüde kendimizi sınırlandırmış olurduk . Böylece bir mesaj bıraktık . Ev sahipleri eğer bizi ağırlamanın şartlarını öğrendiyseniz tekrar gelmeye hazırız .

Bill : Yine de konser unutulmaz ve inanılmazdı ! tahmin edebiliyorum

SC : Bu yaz iş için mi New York'taydınız ?
Bill : Hayır , tatil için . Özel bir yolculuktu ve harikaydı . 2 seneden beri ilk kez bir şehirde hiç tanınmadan rahatça dolaşabildik . Tanınmadan geçtik ..

Tom : Şu doğru ki Bill'in insanı korkutan bir görüntüsü var . Görüntüsünü daha normal yapmak için fazla güçlü o ..yaaa başlama yine

SC : Bill ve Tom , doğum gününüz için ne yaptınız ?

Bill : Büyük bir parti çünkü o günü uzun zamandır bekliyorduk . Bir bar kiraladık ve tüm arkadaşlarımızı teması “gazinoda gece” olan bir akşam için davet ettik . Hepimiz çok şık geldik , smokinle (Tom dışında , o yine eşofmanlaydı ) ve en sonunda oynayabildik . Geceyarısı ise buz bar açıldı ve hepimiz içtik ... Elma suyu içtik tabii ! yayaaaa inanıom sanaa

SC : Albümünüzü ingilizce çıkardınız ... İngiltere'de nasıl geçti ?
Bill : Hala İngiltere'de çıkmadı . İngilizler'in reaksiyonunu öğrenmek için sabırsızlanıyoruz .

Tom : Orada büyük bir konser verdik . Harika geçti .

Bill : İlk kez sahnede ingilizce söylemiştim . Süperdi !

Georg : Adapte olmamız gerektiği için sıcak geçti . Birinde almanca çalıyorduk , bir diğerinde ingilizce ya da fransızca ..

SC : Konserlerden önce hep yaptığınız bir şey var mı ?

Bill : 1 saat öncesinde ben , Tom ve Georg birlikte soyutlanıyoruz . Histerimizi konserde iyi ısınmış olabilmek için yatıştırıyoruz . Heyecandan tam bir kaçığa dönüşüyoruz sonra da bu enerjimizi pozitif enerjiye çeviriyoruz . Her seferinde kalp krizi geçirmeye çok yaklaşıyoruz . ohaaaa Gustav ise bir köşeye çekiliyor ve müzik dinliyor . adam gayet relax durumda bu adamı seviom

SC : Şuan ne dinliyorsunuz ?

Georg : Coco adında fena olmayan yeni bir sanatçıyı dinliyoruz .

Bill : Olmazsa da şu yazlık ünlülerden kaçınıyoruz . Sadece bir mevsim süren sonra da sonsuza kadar ortadan kaybolan başarıları sevmiyoruz .

SC : 2 senelik konserde kaç tane kız arkadaşa sahip oldunuz ?

Tom : Bekle sayayım .. hmm 365 ? hemn yap havayı tom zati

Bill : Dürüst olmak gerekirse son senelerde bir tane bile olmadı . Hiç !! Kalp işlerimde hep ciddiyimdir ve eğer boş olan az zamanımıda biri için kurban edeceksem , bu kişiye çok önem veriyor olmalıyım .

Tom : Benimde aynı problemim var . Tek fark ben çok çabuk aşık oluyorum bu yüzden de çok çabuk bitiyor . ewt sabaha kadar

SC : Ve Georg ?

Tom : O hala bakir !! bi kerede dışlama çocuu yhaa!

SC : İnternette Bill'in homoseksüel olduğunu açıkladığını okuduk . Yorum yapabilir misiniz ?

Bill : Senden öğrendim bunu . Ama öyle kaçık şeyler okuyorum ki artık beni şaşırtmıyorlar . Bir keresinde otel odamda intihar ettiğimi okumuştum . Kendi ölümümü öğrenmek beni şoka sokmuştu . yha çocuk haberde örenio yok böle bişii
SC : Makyaj ve bebeklerinizin reklamları hakkında bir polemik var son zamanlarda . Bunlarla siz mi ilgileniyorsunuz ?
Bill : Ah gerçekten mi ? Bu yeni .. yine .. Bizim şeylerimizi fabrike edenlere seslenmek istiyorum : onları avukatımıza verebiliriz .. Resmi hiçbir şey yok . Röpörtaj vermediğimiz halde böyle şeyler ortaya atan bir sürü yaşlı teke var . Bizim başarımızdan para kazanmaya çalışan bir sürü insan var . Bu ünlü olmanın en kötü yanlarından biri .

SC : Bill durmadan görünümünle oynuyorsun . Bunu nereye kadar sürdüreceksin ?

Bill : Kimse bana ne yapacağımı söyleyemez . Ayrıca ne çaldığımız ve nasıl göründüğümüz konusunda özgür kalmamız çok önemli ! wooww bill güsel otuturdun zati sevmedim bu adamı
SC : Turneden sonraki planlarınız ?
Georg : Tatil !! bnde turnem yok ama tatil
Tom : Her sene bir kez uzaklara gidiyoruz . Ayrılıyoruz ve herkes kendi başına tatile çıkıyor .

Bill : Gelecek projelerimizden konuşmak zor . Bir sonraki günün bana getireceklerini kabullenmekten mutluyum .. Devamı için bir plan yapamam şuan . Müziğe devam etmek ve tabii 3. bir albüm yapmak ...

Georg : Ama yapmak için zamanımız var .. inş....Otl odasında ölmesseniz hahaha

kırmızılar bn yorumum
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 1:54 am

365 ii laf ya Bill ii oturtuoo
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:29 pm

ayrıca 1 yılda 365 gün var ordan aklına geldi heraldeee
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:54 pm

ewt gaba
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 10:01 pm

nasılda düşünüo aynı anda kızları kaç gün old. veeeeeee toparlayamadıı tek gecelik aşklarını cnmm bnmm!!
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:38 pm

manyak bu çck ne kadar da şekerr olabilioo yha
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 4:00 pm

doğum günü için bar kiralnırmı bea
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 5:28 pm

Niye ki onlr artık snçta ünlü
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 9:06 pm

tmm onn için dil hani güsl bi villa kiralasın ne bilim "bar" bi acip gelio
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

tom ve  365 kız Empty
MesajKonu: Geri: tom ve 365 kız   tom ve  365 kız Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 6:16 pm

yha kutlama yha bi de bnce yni 18. yş gnleri olduu içn biz özgürüz dmk istiolar

tom ve 365 kız
1 sayfadaki 1 sayfası