•Tokio Hotel Fan Club®•♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•Tokio Hotel Fan Club®•♥

•Tokio Hotel Türkiye Fanı® Bill Kaulitz•Tom Kaulitz•Georg Listing•Gustav Schäfer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kız Yiyicı TOM!

4 posters
YazarMesaj
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 2:29 am

Kız Yiyicı TOM! 5000000005956149qa9

1. Nasılsınız ?

Bill : İyi uyuduk . Daha yeni başladık güne , öğlen 3'te çaldı alarm . komiksin yha:D

Georg : Ben 2 saat daha uyuyabilirdim yha git yha git yhaa!tom haklı haa

Tom : Her neyse , biz gerçekten uykucuyuz gözlerden bellidir! Yapacak hiçbir şeyim olmasa 19 saat aralıksız uyuyabilirdim .
2. Bill saçını yapman ne kadar sürüyor ?

Bill : Fazla değil , en kötü ihtimal banyoda yarım saat geçiriyorum .

3. Her gün yapıyor musun saçını ?

Bill : Evet , neredeyse her zaman . Kendimi yapacak gibi hissetmediğim sayılı günde de şapka koyuyorum üstüne . çook yakışıo belirteyim
4. Yakın zamanda kısa saça sahip olmayı düşünüyor musun ?

Bill : 2 sene öncesine kadar saçlarım kısaydı . Hayatımdaki ve yaşamımdaki gelişmelere bağlı olarak değiştiririm . Ama 10 yaşındayken şuanki gibi uzun saçlarım vardı .

5. Stilin için bir ikonun var mı ? Dergi okur musun ?
Bill : Pek değil . Her şeyi kendim yarattım . çok güsel tarz yhanlız yha bitiom sana

Tom : Hep deneysel olmuştur . ay cnmm
6. Yani Gruba girmeden öncede böyleydiniz ? sıktın yha başka sorular
Tom : Eh , .. grup 7 senedir birlikte. Ben ve Bill 7 yaşımıza kadar aynı göründük . Ondan sonra kendini stilimizi geliştirdik , tamamen zıt bir şekilde . Bill yüzünde makyajla dışarı çıkmaktan mutluydu . O zamandan beri değişik karakterler yarattık ama önceden tasarlanmış falan değil .

Bill : Bu birçok ikize oluyor , ya tamamen aynı kalıyorlar ya da ikisi de kendine özgü bir kişilik oluşturuyor . Tom ve ben , biz tamamen farklıyız ve bence sonsuza kadar böyle kalacağız .

7. Bu aynı zamanda Tokio Hotel'in sırlarından biri : hepinizin farklı olması .

Tom : Ve hep böyle oldu . Hepimiz farklı tür müzik dinliyoruz ve farklı giyiniyoruz . Müzik aramızda bulunan bir orta nokta . Hepimizin birleştiği yer işte bu .

8. Hangi müzikte çakışıyorsunuz ?

Bill : Green Day ya da Rolling Stones şehre gelirse hepimiz onları görmeye gideriz . Bu mutlaka görmeniz gereken bir şey.

9. Single'ınız “Ready Set Go”da kaçmak ve farklı olmaktan bahsediyorsunuz ama siz çok kısıtlı bir şeyin içinde sıkışıp kalmış durumdasınız . “Bu hafta Tokio Hotel olmak istemiyorum” gibi bir şey söyleyemezsiniz aslında .

Bill : Şarkı hayattaki yeni şeylerden korkmamaktan bahsediyor ve bu bizim yaptığımızın tıpatıp aynısı . Bir dünyadan çıkıp tamamen farklı bir tanesine gidiyoruz . Hayatımın sahneyle ilgili olmasını istiyordum . Ama tabii ki her gün başka zorluklar buluyorsunuz ve bunlarla baş etmeyi öğrenmeniz gerekiyor . Şarkı bu değişik durumlarla nasıl başa çıkacağınızdan bahsediyor .

10. Ama eğer kaçmak istiyorsanız , neden sadece yapmıyorsunuz ?

Bill : Evet diyebilirim ki “Bugün sahneye çıkmıcam , uyumaya gidiyorum “ Genç olmamıza rağmen , bir şekilde kendimizin patronuyuz . Bizimle çalışan insanlar var ama bize ne yapacağımızı söylemiyorlar . Yapacağımız her şeye kendimiz karar veriyoruz . Bana ne yapacağımı söyleyen ve emir veren birine sahip olmak istemezdim .

11. 18 yaşındaki diğer çocukların yaptığı şeylere ne demeli ? Klüplere gidip kızları öpmek ..?

Bill : Hepimiz bunu yapıyoruz . Basında görebilirsiniz bunları aslında (valla öpme kısmını görsek bilirdik sanırım ), ama takmıyorum . Hepimiz partilere gidiyoruz ve yaşıtlarımızın yaptıklarını yapıyoruz , daha az zamanımız var tabi bunu yapmak için ama yapmaya da ihtiyacımız var . wowww

Tom : Öpüşme işinde ... sevgili Tanrım (tanrı .. TANRI MII !!! ) istedikleri her bir şeyi görmelerine izin ver ... yhaa tom azmadıın bi röportaj yok

12. Tom sen aslında kız yiyicisin değil mi ? ( Kız yiyici mi Playboy , sapık , kız manyağı , kızları baştan çıkaran bir hayvanü cazibeye sahip yaratık falan denir de yiyici ne )

Tom : Şey .. ben kız yiyici demezdim kibar olalım hesabı ama hak edion Ama diğerlerinden fazla kıza sahibim .... çok daha fazla . Ciddi ilişkilerle aram gerçekten iyi değil . Uzun zaman geçmesi gerek benim ciddi bir ilişkiye sahip olmayı düşünebilmem için .

13. Bill sende öyle mi hissediyorsun ?

Bill : Hayııııııır , benim hiç işim olmaz . Benim için farklı bu . Fazla zamanım yok ve bir sürü insan tanıyorum ama yüzeysel bir şekilde . Eğer birini bulursam bu ciddi olur . Tek gecelik ilişkiler beni ilgilendirmiyor . Ama bir kız arkadaşa sahip olmayı hayal ediyorum .

Kırmızılar bnm yorumlar
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 1:41 am

Ya hakkatten tom her röportajda illa manyak manyak şeler sölüoo ama çokkkkkkkk tatlııııııııı
Tominist!
Admin
Admin
Tominist!

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 9:21 pm

ewtt! yerim onu bnn ayy CNM..! Kız Yiyicı TOM! 382166 forever!
https://tokiohotel.niceboard.com
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:40 pm

ewt Kız Yiyicı TOM! 999938 4ever
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:18 pm

yoq yhaw her röportajda azılırmı abi yhaw
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 5:38 pm

becerşo iştee mnyk tatlı aşkımmmm .... tom
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 5:53 pm

ah tom ahh[/url]
sena_skolo
Tokio Hotel'in Sekreteri
Tokio Hotel'in Sekreteri
sena_skolo

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 10:41 pm

Very Happy çk şeker ama
yasemin
Tokio Hotel'de Misafir
Tokio Hotel'de Misafir
yasemin

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 4:09 pm

12. Tom sen aslında kız yiyicisin değil mi ? ( Kız yiyici mi Playboy , sapık , kız manyağı , kızları baştan çıkaran bir hayvanü cazibeye sahip yaratık falan denir de yiyici ne )

ay bu cümlede koptum ya spr bişixD bide şey kızları baştan çıkaran bir hayvanü cazibeye sahip yaratık.süper bişiydi allahım öldüm öldüm dirildimxD bu arada saol
((-_-))_FeSa_((-_-))
Moderatör
Moderatör
((-_-))_FeSa_((-_-))

Kız Yiyicı TOM! Empty
MesajKonu: Geri: Kız Yiyicı TOM!   Kız Yiyicı TOM! Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 6:15 pm

hehe gsl bi bakış açısı wla Very Happy

Kız Yiyicı TOM!
1 sayfadaki 1 sayfası